עיצוב סביבה לימודית
לבית הספר ולכיתות
במהירות ובקלות

אתי אלטחן - מעצבת גרפית
נייד 054-5773391
דוא"ל ety.criety@gmail.com

לקוחות מספרים

בית ספר "גאולים" אשדוד

"... הסביבה הוסיפה נופך מיוחד לחלל ביה"ס. קבלתי תגובות מאוד חמות. התלמידים הוקסמו. הסביבה מעוררת סקרנות, מעניינת, חיזקה את הנושא הנלמד –"רב תרבותיות" ונתנה לו ביטוי ונראות... אהבתי לעבוד עם אתי. הייתי מרוצה מתהליך העבודה. אתי מקצועית רצינית מאוד והקפידה מאוד על כל פרט ופרט עד לשביעות רצוני המלאה והכי חשוב עמדה בלוח הזמנים ובלחץ".

אתי ויצמן מנהלת בית ספר "גאולים" אשדוד

בית ספר "יחד" אשדוד

"... הסביבה מעוררת התפעלות וסקרנות. אין ספק שהסביבה שאתי עצבה קדמה את תהליכי הלמידה בצורה משמעותית תרמה והעלתה את דימוי ביה"ס וביטאה בצורה מצוינת את חזון ביה"ס. מאוד שמחתי לעבוד עם אתי. אתי התאימה את עצמה לצרכים שלי היא הביאה עמה זווית ראיה אחרת ומיוחדת. העובדה שאתי הגיעה ממערכת החינוך תרמה מאוד לתהליך העבודה השיח בינינו היה שיח פדגוגי פורה מאוד". 


רוחמה כהן, מנהלת בי"ס "יחד" אשדוד

בית ספר "שקד" אשדוד

" ...ניכר כי הקיר משקף את הראייה הבית ספרית בנוגע לנושא המצוינות. נושא מוביל בבית ספרנו ... תגובות התלמידים והצוות היו חיוביות מאוד. היתה התפעלות רבה מהסביבה שאתי עצבה לנו. אני מערכיה מאוד את עבודתה של אתי. אתי בעלת מסירות ומחויבות גבוהה מאוד לעצב ולהפיק סביבה באיכות גבוהה ובמקצועיות רבה".


קרן בן סבג, מנהלת בי"ס "שקד" אשדוד

" הסביבה הוסיפה נופך מיוחד לחלל ביה"ס. קבלתי תגובות מאוד חמות. התלמידים הוקסמו. הסביבה מעוררת סקרנות, מעניינת, חיזקה את הנושא הנלמד –"רב תרבותיות" ונתנה לו ביטוי ונראות. אהבתי לעבוד עם אתי. הייתי מרוצה מתהליך העבודה. אתי מקצועית ורצינית מאוד. אתי הקפידה מאוד על כל פרט ופרט עד לשביעות רצוני המלאה והכי חשוב עמדה בלוח הזמנים ובלחץ. "

-- אתי ויצמן, מנהלת בית ספר "גאולים" אשדוד

" הסביבה מעוררת התפעלות וסקרנות. אין ספק שהסביבה שאתי עיצבה קידמה את תהליכי הלמידה בצורה משמעותית, תרמה והעלתה את דימוי ביה"ס וביטאה בצורה מצוינת את חזון ביה"ס. מאוד שמחתי לעבוד עם אתי. אתי התאימה את עצמה לצרכים שלי, היא הביאה עמה זווית ראייה אחרת ומיוחדת. העובדה שאתי הגיעה ממערכת החינוך תרמה מאוד לתהליך העבודה. השיח בינינו, היה שיח פדגוגי פורה מאוד. "

-- רוחמה כהן, מנהלת בי"ס "יחד" אשדוד

" אתי היקרה, חדר המורים לא שונה מספר רב של שנים. התאים בחדר היו בגדלים שונים. הקירות ללא עיצוב. העיצוב החדש משדר הרבה אור. מזמין. אני מרוצה במיוחד מהעבודה מולך, הסבלנות, הגמישות, המענה התמידי והמהיר לכל בקשה ומהמחיר ההוגן ביותר. תודה רבה! "

-- רונית גבע, מנהלת, בי"ס "קציר", קציר

" אתי היקרה, עיצבת עבור בית ספרנו "אחדות" סביבות לימודיות יפות ומותאמות לנושאים שביקשנו. את יצירתית, קשובה לצרכי ביה"ס ומתאימה את הסביבות על פי דרישה. התלמידים מופעלים בצורה חוויתית ומוחשית. המרחב הלימודי שלהם מגוון ושונה. "

-- קליה פרנקל -ס.מנהל, פנינה לוי-מנהלת בי"ס "אחדות", אשדוד

" אתי היקרה, השנה הקמנו חדר מתמטיקה בבית ספרנו - בי"ס "נופים"ראש העין . על מנת ליצור חדר נעים ומזמן רצינו להביא את התוכן והאסתטיקה בו זמנית . בעזרת הכרזות היפות מבחינה עיצובית ומבחינת התוכן הצלחנו לבצע זאת. הכרזות שבחרנו הינן מתחום החשבון והגיאומטריה המתאימים לתלמידי בית ספר יסודי. בכרזות מסוכם ומתומצת חומר עקרוני ובסיסי להבנת הנושאים השונים . עלי לציין לא רק את הביצוע היפה של הכרזות , את התוכן אלא גם את דרך ההתקשרות הנעימה עם אתי . "

-- נעמי בורנשטיין רכזת בי"ס "נופים, ראש העין

" " ...ניכר כי הקיר משקף את הראייה הבית ספרית בנוגע לנושא המצוינות. נושא מוביל בבית ספרנו ... תגובות התלמידים והצוות היו חיוביות מאוד. הייתה התפעלות רבה מהסביבה שאתי עיצבה לנו. אני מעריכה מאוד את עבודתה של אתי. אתי בעלת מסירות ומחויבות גבוהה מאוד לעצב ולהפיק סביבה באיכות גבוהה ובמקצועיות רבה "

-- קרן סבג, מנהלת בי"ס "שקד" אשדוד

" יחס אישי, סבלנות אין קץ, עושה כל מאמץ להבין את צרכיו המדוייקים של הלקוח, מקצוענית מאוד, יצירתית. כדאי ומומלץ לקבל את שירותיה המקצועיים של אתי המעצבת!!! "

-- איריס אלבז סגנית מנהל בי"ס "שקד" אשדוד

" כמוביל ומנהל פרוייקטים, חשוב לי שבתחום העיצוב והיצירתיות אוכל לסמוך על עסק שעושה את עבודתו נאמנה, במסירות, באיכות ובזמן המוקצב. קריאתי בהנהלת אתי, הוא העסק לכך - לא אחת אתי עשתה את ההבדל... "

-- ניר ניסים

" שירות מעולה, עבודה מהממת, סבלנות ללקוח שלושת פרמטרים אלו מהווים בסיס לשירות המיוחד שלכם. מאוד מעריכה את עבודתכם ואת טיפולכם האישי המקצועי והמהיר בהזמנות שלי. ממליצה בחום!!!!! "

-- סמדר פיית המתוקים

" כרכזת שכבה של כיתות ה' - ו', אני מקבלת מאתי שירות מצוין בהפקת ספרי מחזור לבוגרי כיתות ו' במשך 4 שנים . אתי מקצועית ויצירתית בעבודתה, היא נענית לכל פניות ובקשות המורים.אנו מרוצים ונהנים לקבל בסוף כל שנה מוצר איכותי "

-- אילנה ביה"ס צמח